MACIEJ SIKORSKI

Założyciel grupy i żywiołowy reżyser. Kieruje się zasadą że kiedy powieje Duch Święty to nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko staje się wykonalne. Ma niezwykły talent do znajdowania ludzi, których praca dla teatru ubogaca go. Swoją charyzmą oraz pozytywnym szaleństwem motywuję do działania i tworzenia nowych projektów.

Maciek lubi

 to co mu się w życiu przytrafiło

 Maciek nie lubi

 wypełniania pit-ów i biurokracji

Maciek marzy

o znalezieniu  sponsora dla teatru EXIT

.

.

.

ZBYSZEK ŁUCZYŃSKI VEL „ZIBI DAJMER”

W teatrze od samego początku. Bardzo dobrze odnalazł się w rolach biblijnych wybrańców Boga. Grał m.in. Mojżesza – był jego ciałem, w spektaklu „Genesis” wystąpił jako Noe. Jest jakaś prawda w nim, gdy gra kogoś,kto po ludzku nie jest herosem, kogoś, kto nie ma predyspozycji by przemawiać, przewodzić, czy wykonywać bardzo ważną misję. Nie musi. Jest ktoś, kto daje mu siły, kto prowadzi…

Zbyszek lubi

muzykę i sport

Zbyszek nie lubi

żeberek

Zbyszek marzy

o szybkiej spłacie kredytu oraz o tym, żeby z Teatrem Exit jeździć jak najczęściej w długie trasy

.

.

.

KAMIL PADLIKOWSKI

Do teatru dołączył w trakcie prac nad spektaklem „Genesis”,gdzie wciela się w rolę Abla.W ostatnim projekcie teatru – przedstawieniu „Ku jedności” brawurowo wykonuje modlitwy syberyjskie. Daje taką dawkę emocji i wzruszeń, że łzy, które się pojawiły u widzów były powszechne i nikogo nie zdziwiły. Kamil wdraża się również do funkcji managera teatru.

Kamil lubi

 jak się dużo dzieje

Kamil nie lubi

jak się mało dzieje

Kamil marzy

o wyreżyserowaniu własnego spektaklu i filmu.

.

.

.

BEATKA NOWOSIELSKA

Po ludzku patrząc jej życie toczyło się tak, że trudno było wyobrazić sobie przyszłość. To gdzie znajduje się obecnie jest dowodem  na to, że wszystkie przeciwności i ograniczenia mogą przestać nam ciążyć gdy odnajdziemy właściwą ścieżkę. Z Jego pomocą. Ona już wie kto  za tym stoi 😉

Wszyscy, którzy widzieli spektakl „Genesis” zapamiętają na długo Ewę, która była par excellence kobietą w której wszystkie panie mogły się przeglądać niczym w lustrze. Jej ograniczenia stały się w spektaklu atutem by pokazać kobiecą naturę, to jak trudno być wygnanym z raju…

Beatka lubi

frytki, kotleta,  grać w teatrze, śpiewać i tańczyć

Beatka nie lubi

 matematyki,

Beatka marzy

 o wyjazdach za granicę i jak najczęstszym występowaniu w teatrze EXIT

.

.

.

MARCIN KONIK

Wyspecjalizował się w roli Boga.  Marcin – Bóg to ktoś, kto kocha bezwarunkowo,nawet gdy karze, czyni to z wielkim bólem. Marcin serce ma jak dzwon, a jego wrażliwość to absolutne Himalaje. Jego „Końska dawka poezji” (wiersze Marcina na YT) potrafi nawet zatwardziałego człowieka zachęcić do poezji 🙂

Marcin lubi

muzykę, filmy przyrodnicze oraz współpracować z takimi ludźmi jakich spotyka w Teatrze EXIT

Marcin nie lubi

jak mu się ktoś wtrąca do rozmowy oraz polityki

Marcin marzy

o wyjeździe wakacyjnym z rodziną do ciepłych krajów

.

.

.

TOMEK BALON

Od samego początku w teatrze. W filmie „Hiob” wciela się w tytułową postać. A raczej nie wciela się. Tomek jest Hiobem, a może Hiob jest Tomkiem? Prywatnie prawdopodobnie jedna z bardziej pogodnych osób na świecie 🙂

Tomek lubi

 pracować z  Maćkiem i chodzić na Cracovię

Tomek nie lubi

 nudy

Tomek marzy

  by teatr jak najszybciej mógł znaleźć salę na próby.

.

.

.

RYSIU WALIGÓRA

Rysiek to kraina łagodności. Prawdopodobnie jest w tej dziedzinie w światowej czołówce. Choć z zawodu jest muzykiem, to bycie aktorem jest jego równorzędnym zajęciem. Pięknie gra na klarnecie i akordeonie, wspaniale wciela się w  role. Biblijny Adam ze spektaklu Genesis zostanie zapewne przez  wielu na długo zapamiętany.

Rysiek lubi

Dobrą muzykę, teatr, sport

Rysiek nie lubi

nadopiekuńczości, nierzetelności

Rysiu marzy

O zespole jazzowym

.

.

.

TADEUSZ DYLAWERSKI VEL „PAN PIÓRKO”

Od początku w teatrze. Kipi pomysłami niczym aktywny wulkan. Jego pomoc jest nieoceniona. Skazywany czasem na granie tych złych (w filmie„Hiob” rola demona) jest chodzącym dobrem.

Tadeusz Lubi

słodycze

Tadeusz nie lubi

awantur i agresji

Tadeusz marzy

 o tym, żeby czas spędzać z dziećmi (swoimi ;-)) i wnukami

.

.

.

ASIA SYCH

 Wystąpiła w  dwóch teledyskach teatru, oraz w filmie Hiob. W Genesis udziela głosu biblijnej Ewie. Recytuje i pięknie śpiewa. Świat jest z nią piękniejszy. To pewne.

w oczekiwaniu na zdjęcie

Asia lubi

słodycze

Asia nie lubi

mleka

Asia marzy

o wózku „komfort”

.

.

.

OLGIERD CHMIELEWSKI & ANNA MENDERA

 Czyli scenograficzny „wunderteam”. Olgierd od samego początku w teatrze. Artysta o nieprawdopodobnym wyczuciu dobrego smaku. Świadczy o tym mnóstwo jego prac – okładek książek, plakatów…Kochamy też to co robi w ramach „Olgierd Chmielewski Kinetic Art”. To poczucie wolności w latających instalacjach jest nam bardzo bliskie. Konstruuje namioty, żagle, tworzy figury cieniowe. Od spektaklu „Genesis” tropi piękne grafiki by wykorzystywać je jako obrazy w spektaklach. Ania to prawdziwy Mount Everest spokoju i konstruktywnego myślenia.  Przed premierą spadła zespołowi niczym meteor i wpasowała się jak brakujący puzzel do układanki. Piękne grafiki ożywają cudnie dzięki jej pewnym dłoniom i opanowaniu umysłu. Po prostu scenograficzna drużyna.

w oczekiwaniu na zdjęcie

Ania lubi

słońce

Ania nie lubi

kiczu

Ania marzy

O wystawie fotograficznej

.

Olgierd lubi

lotnictwo i samoloty

Olgierd nie lubi

szpinaku i ogórkowej

Olgierd marzy

.

.

.

ADAM SZEWCZYK

 Od początku w teatrze. Autor muzyki do czterech spektakli, filmu, dwóch teledysków i bardzo wielu piosenek. Człowiek równie szalony co utalentowany. Pozytywnie zakręcony, co jest w naszym Exit-owym świecie wielkim komplementem. Znakomity kompozytor i aranżer. Chodzący profesjonalizm.

w oczekiwaniu na zdjęcie

Adam lubi

bluesa

Adam nie lubi

pora

Adam marzy

o zbawieniu

.

.

.

KAMIL SYC

w oczekiwaniu na zdjęcie

 Mistrz wizerunku i promocji. Najnowszy transfer zespołu. Pasuje jak ulał do grupy bo niemożliwe dla niego nie istnieje. Pokazał to organizując „Camino bez barier” – 400 km pielgrzymkę osób niepełnosprawnych szlakiem św Jakuba.

Kamil lubi

dobrą książkę, dobre towarzystwo i dobrą teologię,

Kamil nie lubi

cynizmu i kłamstwa

Kamil marzy

o świętości

.

.

.

WOJTEK LAND

w oczekiwaniu na zdjęcie

 Jeśli człowiek posiada sprawny tylko jeden palec -to większość ludzi myśli, że niewiele da się z takim życiem zrobić. Jednak, gdy jest w tym palec Boży i determinacja to wszystko zaczyna wyglądać inaczej.Wojtek w dwóch spektaklach teatru : „Exit” i „Jazda na Moskwę”odpowiadał za odtwarzanie podkładów – sampli. Uczynił to z precyzją szwajcarskiego zegarka. Czekamy na poprawę zdrowia u Wojtka by mógł znowu pracować z nami.

Wojtek lubi

dobre jedzenie

 Wojtek nie lubi

niepunktualności

Wojtek marzy

 o stałym etacie w charakterze disc jockeya