Skip to content

Maciej Sikorski

Założyciel teatru i żywiołowy reżyser oraz autor scenariuszy wszystkich spektakli i filmów. Kieruje się zasadą że kiedy powieje Duch Święty to nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko staje się wykonalne. Ma niezwykły talent do znajdowania ludzi, których praca dla teatru ubogaca go. Swoją charyzmą oraz pozytywnym szaleństwem motywuje do działania i tworzenia nowych projektów.


co mu się w życiu przytrafiło

biurokracji i wypełniania PIT-ów

znalezieniu strategicznego sponsora dla Teatru EXIT

Adam "Szefc" Szewczyk

Od początku w teatrze. Autor muzyki do spektakli, filmów i teledysków. Człowiek równie szalony co utalentowany. Pozytywnie zakręcony, co jest w naszym Exit-owym świecie wielkim komplementem. Znakomity kompozytor i aranżer. Chodzący profesjonalizm.


kawę z żoną i bluesa

pora

starym Gibsonie i zbawieniu

Joanna Sych

vel “Złota Rybka” została złowiona do teatru w trakcie jednego ze spektakli. Zaśpiewała z widowni fragment psalmu i... została do dziś. Pomimo porażenia mózgowego i mieszkania w trudnej rzeczywistość DPS-u, zaraża wszystkich optymizmem. Jej radość oddana w piosence “Dzięki Ci” jest skandalem dla “normalnego” świata.


śpiewać

jak jest nudno

swoim mieszkaniu

Natalia Lewandowska

Istnieje uzasadnione podejrzenie, że jest aniołem, który potrafi malować głosem. Nie było chyba żadnego widza spektaklu “Pieśń nad Pieśniami”, który nie zmieniłby swojego zdania o tym, czym jest miłość, wyśpiewana przez Natalię. Zarówno dla nas jak i dla naszych widzów rozkoszą jest przebywanie w jej towarzystwie.


rosół i piosenki Eleni

żółtego sera

lataniu do teatru samolotem

Marcin Konik

Wyspecjalizował się w roli Boga. Marcin – Bóg to ktoś, kto kocha bezwarunkowo, nawet gdy karze, czyni to z wielkim bólem. Marcin serce ma jak dzwon, a jego wrażliwość to absolutne Himalaje. Jego interpretacja wierszy potrafi nawet nosorożca zachęcić do poezji.


muzykę, reportaże, filmy przyrodnicze i zegarki

udzielać wywiadów, polityki oraz jak mu się ktoś wtrąca do rozmowy

własnej radiowej audycji przyrodniczej

Kamil Padlikowski

Pomimo swego porażenia mózgowego na scenie jest niczym Mike Tyson w ringu. Jego emocjonalne uderzenia są jak słynny cios podbródkowy niegdysiejszego mistrza. Sceniczne dotknięcia Kamila w każdym zostają na długo. Kamil jest też rzecznikiem prasowym teatru.


jak się dużo dzieje

jak się mało dzieje

wyreżyserowaniu własnego spektaklu i filmu

Ryszard Waligóra

Rysiek to kraina łagodności. Prawdopodobnie jest w tej dziedzinie w światowej czołówce. Choć z zawodu jest muzykiem, to bycie aktorem jest jego równorzędnym zajęciem. Pięknie gra na klarnecie, saksofonie i akordeonie, wspaniale wciela się w role. Biblijny Adam ze spektaklu Genesis zostanie zapewne przez wielu na długo zapamiętany.


grać w football

nadopiekuńczości, nierzetelności oraz śledzi

zespole jazzowym

Tomasz Buczko

Spadł jak meteor z jasnego nieba. W ostatniej chwili, tuż przed wyjazdem na trasę ze spektaklem pojawił się, by zastąpić jednego z aktorów. I został do dziś. Tomek potrafi nasiąknąć emocjami jak gąbka, żeby potem przejmująco oddać je na scenie.